На семінарі «Математика, її застосування та викладання», засідання якого відбулося 4 квітня 2018 року, виступила кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри прикладної математики, статистики та економіки Акбаш Катерина Сергіївна з доповіддю на тему «Методологія розрахунку складних гендерних індексів для аналізу гендерного розвитку та нерівності країн».

Тема доповіді зацікавила багатьох, тому на зустріч прийшли 16 слухачів, 6 з них студенти.

Катерина Сергіївна розповіла про прості та складні індекси гендерної статистики. Крім формул, за якими можна розрахувати статистику, коротко ознайомила присутніх з показниками різних країн та показала дані на прикладі України за останні роки.

Найактивнішу участь в обговоренні приймали представники кафедри прикладної математики, статистики та економіки.

Наступне засідання відбудеться 18 квітня 2018 року. Виступати буде кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри прикладної математики, статистики та економіки Макарчук Олег Петрович з доповіддю на тему «Лебегівська структура розподілів типу Джессена-Вінтнера». Запрошуються всі бажаючі.