2 та 3 січня 2018 року на базі КОІППО імені Василя Сухомлинського проводився обласний семінар для вчителів фізики «Актуальні проблеми підвищення рівня педагогічної майстерності вчителя у підготовці учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з фізики».

23

Активну участь в організації та проведенні семінару взяли викладачі кафедри фізики та методики її викладання ЦДПУ ім.В. Винниченка. Вони запропонували вчителям своє бачення шляхів покращення процесу підготовки учнів до розв’язання завдань зовнішнього незалежного оцінювання з фізики.

З методичними особливостями опрацювання тем розділу «Електродинаміка» ознайомив учасників семінару доктор педагогічних наук, професор М.І. Садовий. Досвідом роботи з учнями при розв’язуванні завдань розділу «Елементи теорії відносності. Квантова фізика» поділився з колегами кандидат фізико-математичних наук, доцент О.В. Волчанський.

56

Микола Ілліч та Олег Володимирович також ознайомили вчителів із особливостями організації навчально-виховного процесу у вищій школі та переліком спеціальностей, які пропонує фізико-математичний факультет ЦДПУ ім.В.Винниченка.

4

Особливу зацікавленість у учасників семінару викликало нове для галузі поєднання спеціальностей «Фізика і англійська мова», яка дозволить випускникам вільно почувати себе в загальносвітовому освітньому і науковому просторі, зокрема брати участь в магістерських програмах Делаверського та Північнотехаського університетів (США), з якими наш університет має відповідні домовленості. 

78