16 жовтня 2017 року в університеті міста Маноуба (Туніс) відбулися перші засідання Літньої школи з Гендерних студій в рамках програми за проектом  ERASMUS+. У школі беруть участь викладачі фізико-математичного факультету – професор Ольга Авраменко, доценти Людмила Яременко та Ірина Лупан, – а також проректор з наукової роботи професор Сергій Михида. Крім того у Маноубі зібралися представники усіх університетів-партнерів програми «Gender Studies Curriculum: A Step for Democracy and Peace in EU-Neighboring Countries with Different Traditions»: Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Центральноєвропейського університету (м. Будапешт, Угорщина), університету Вітовта Великого (м. Каунас, Литва), університету Аристотеля (м. Тесалоники, Греція), університету Султана Мюлей Слімейн (м. Бені-Меллаль, Мароко), університету міста Фес (Мароко), університету міста Сус (Туніс).

У програмі школи  передбачені доповіді, семінари, зустрічі учасників, обговорення навчальних курсів та посібників, які мають бути видані в рамках проекту.

Містечко Маноуба – супутник столиці Тунісу міста Туніс. В університеті Маноуби на 14 факультетах (біотехнологій, ветеринарної медицини, інформатики, комерції, історії, технології та дизайну, спорту та фізичної підготовки та інших) навчається понад 20 тис. студентів. Мовою навчання є переважно французька, однак викладачі та студенти володіють арабською та добре розуміються англійською.

Робота школи триватиме цілий тиждень. Напружений графік школи пом’якшує сонячна літня погода (туніська осінь дуже схожа на наше літо), гостинність приймаючої сторони та дружня атмосфера, яка створилася в результаті  попередніх зустрічей між учасниками проекту.