15 листопада (вівторок) 2022 року о 15 год. 00 хв. на платформі Google Meet відбудеться засідання семінару Міждисциплінарного наукового центру прикладних досліджень. Спікер семінару – визнана історик природознавства, доктор наук, пані професор Анна Дефорж.

• Яка роль у формуванні наукового світогляду студентів навчальних дисциплін «Теорія еволюції», «Історія біології», «Історія науки і техніки»;
  • Основні положення теорії виникнення життя на Землі;
  • Чи революційна еволюційна теорія Ч. Дарвіна? Які особливості синтетичної теорії еволюції;
  • Релігійний чи науковий світогляд?

Студенти факультету математики, природничих наук та технологій іноді опиняються між двох вогнів: з одного боку ґрунтовні знання про будову Всесвіту, виникнення життя на Землі, складну організацію живих організмів, а з іншого – виховання в традиційній українській родині, де змалечку прищеплюється віра в Бога. Як правильно і коректно націлити студентів на шлях наукового світогляду? Які проблеми виникають під час навчання на цьому підґрунті?

Про це ми поговоримо під час засідання семінару Міждисциплінарного наукового центру прикладних досліджень.

Запрошуються постійні учасники семінару, а також усі бажаючі взяти участь в обміні думками.

Приєднатися до семінару можна за такими ознаками:

Семінар ISCAR "Проблеми формування наукового світогляду"

Вівторок, 15 листопада · 3:00 – 4:00пп

Інформація для приєднання до зустрічі Google Meet