001002003

16 червня (четвер) 2022 року о 14 год. 20 хв. на платформі Google Meet відбулося засідання учасників Міждисциплінарного наукового центру прикладних досліджень, присвячене початку реалізації проєкту «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій» за програмою ЄС Еразмус+ з напрямку Жан Моне.

Команду проєкту та учасників семінару привітали ректор університету професор Євген Соболь, проректор з наукової роботи університету доцент Лілія Клочек, декан факультету математики, природничих наук та технологій доцент Тетяна Фурсикова, Вероніка Ткаченко (експерт з адміністративних питань Національного ERASMUS+ офісу в Україні), Юлія Стеценко (начальник відділу аналізу даних демографічної, стаціонарної статистики та статистики праці Головного управління статистики в Кіровоградській області), Фаїна Позднякова (керівник громадської організації «Університет третього віку «Натхнення»).

Тут можна знайти Програму семінару.

Тут знаходиться презентація виступів з доповідями основних виконавців проєкту «Субнаціональна гендерна рівність: баланс цінностей ЄС та українських реалій»: доцента Катерини Акбаш, професорів Наталі Пасічник та Рената Ріжняка.