Горбань Катерина

Науковий керівник: доктор пед. наук, професор Кушнір В.А.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Анотація: в статті розглядається математичний пакет Maple,його можливості при вивченні лінійної алгебри, зокрема СЛАР, також проблеми їх розв’язування.

Ключові слова: Maple-середовище, СЛАР.

Повний текст статті

Список літератури:

1. Жалдак М. І. Комп’ютер на уроках математики: Посібник для вчителів. – К.: Техніка, 1997.– 303 с.
  2. Клочко В. І. Застосування новітніх інформаційних технологій при вивченні вищої математики у технічному вузі: Навчально-методичний посібник. Вінниця: ВДТУ, 1997.– 300 с. (1)
  3. Кушнір В.А. Методика розв’язування системи лінійних рівнянь  методом Гауса з використанням MAPLE // Математика в рідній школі. – № 5 (152). – 2014 . – С. 39-46.
  4. Кушнір В.А. Моделі навчальних ситуацій у світі сучасної освіти (ч.1,2) // Математика в сучасній школі. – № 1,2. – 2013.
  5. Беллман Р. Введение в теорию матриц. М.: Наука, 1969.
  6. Ильин В.А., Позняк Э.Г. Линейная алгебра. – М.: Наука, 1999. – 304 c.
  7. Кострикин А.И. Введение в алгебру. Часть II. Линейная алгебра: Учебник для вузов. – М.: Физматлит, 2000. – 368.

Відомості про автора:

Горбань Катерина Михайлівна – студентка VII курсу фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.