Ярослава Соколова

Науковий керівник: канд.ф-м наук, доцент Ключник І.Г.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Анотація: Для деякої системи диференціальних рівнянь будується її розв’язок в околі регулярної особливої точки.

Ключові слова: Диференціальні рівняння, регулярна особлива точка.

Повний текст статті

Список літератури:

1. Биркгоф Дж. Природа, влияние и значение относительности.- Ижевск: НИЦ.- 2001.-176 с.
  2. С. А. Ломов Введение в общую теорию сингулярных возмущений. -  М.: Наука. -1981. - 400 с.
  3. Ф.Олвер Введение в асимптотические методы и специальные функции.-М.:Наука.- 1978 .- 376 с.
  4. М.В. Федорюк Асимптотические методы для линейных обыкновенных дифференциальных уравнений.- М.: Наука. - 1983.- 352 с.
  5. В. Ф. Бутузов, А. Б. Васильева  Асимптотическое разложение решений сингулярно возмущённых уравнений .-М.:Наука.-1973.-272с.
  6. А.М.Самойленко, А.Г. Пелюх Асимптотически ограниченные на всей оси решения систем ленейно дифференциально-разностных уравнений нейтрального типа // Укр. мат. журн. - 1994. –Т.46,№11. - С.1597-1601 .
  7. Г. В. Завизион Система линейных дифференциальных уравнений с вырожденностью в точке // Мат. Заметки.-2008.-Т.83, вып.5.-С.796-800.
  8. Wasow W. Linear Turning Point Theory. -NewYork, Springer-Verlag 1985.

Відомості про автора:

Соколова Ярослава Анатоліївна - студентка VII курсу фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка