Пеліпака Ольга

Науковий керівник: докт. ф-м наук,  професор Волков Ю.І.

Кіровоградський державний педагогічній університет імені Володимира Винниченка

Анотація: На конкретних прикладах проілюстровано як методом рекурентних співвідношень можна знаходити явні формули для коефіцієнтів степеневих рядів дробово-раціональних функцій. Зокрема, показано як отримати документи натуральних чисел із заданими частинами.

Ключові слова: рекурентність, формула Біне, числа Люка, послідовність Перріна, денумерант.

Повний текст статті

Список літератури:

1. Волков Ю.І., Войналович Н.М., Елементи дискретної математики, Кіровоград, 2000.
  2. Риордан Дж, Введение в комбинаторный анализ, М. : Ил,1963.
  3. https: ||oeis, org|Aoo|608
  4.  Adams W., Shenks D., Strong primality taste that are not sufficient, Mathematics of Campution American Mathematical Society, (1982), 39 (159), 205-300
  5. Popovicice T., Asupra unej problem de partitie a numirelor, Cluj,(1953), 7-18.

Відомості про авторів:

Пеліпака Ольга Валеріївна – студентка VII курсу фізико математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.