Петрунчак Вікторія

Науковий керівник: канд. фіз.-мат. наук, доцент Ізюмченко Л.В.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Анотація: у статті висвітлено аспекти розв’язування конкурсних задач з теорії чисел, що спираються на принцип Діріхле, які можуть бути використані для підготовки учнів до математичних змагань, гурткової та дослідницької роботи.

Ключові слова: принцип Діріхле, подільність, прості числа.

Повний текст статті

Список літератури:

1. Вороний О.М. Вибрані задачі шкільної математики. – Кіровоград: КДПУ ім. В. Винниченка, 2004. – 232 с.
  2. Ізюмченко Л.В., Макарчук О.П. Розв’язування задач з математики третього етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України: Методичний посібник. – Кіровоград, РВВ КДПУ ім. В. Винниченка, 2008. – 124 с.

Відомості про автора:

Петрунчак Вікторія Михайлівна – студентка VІI курсу фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.