Анотація: В статті розглядаються деякі методичні рекомендації щодо застосування елементів розділу «Системи числення з ірраціональною основою» на уроках математики в школі.

Ключові слова: послідовність Фібоначчі, золота пропорція, золотий трикутник та прямокутник, формула Біне.

Повний текст статті

Список літератури:

1. Лаврус Віктор. Золотое сечение [Електронний ресурс]/ Віктор Лаврус// Электронная библиотека Наука и техника.-Режим доступу: http://n-t.ru/tp/iz/zs.htm
  2. Кужель О.В. Узагальнена формула Біне та її застосування/ О.В. Кужель// У світі математики.-К.: Видавництво: ТВіМС,1997.-Том 3, випуск 3.-С.52-59.
  3. Каплан И.А. Практические занятия по высшей математике: учебник/ И.А. Каплан.-Х.:Книжная фабрика им.Фрунзе,1967.-С.947
  4. Реньи Альфред. Трилогия о математике/Альфред Реньи.-М.:Мир, 1980.-С.326-352

Відомості про автора:

Бардиш Наталія Олександрівна – студентка VII курсу фізико – математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка.