Іванова Інна

Науковий керівник: канд. фіз.-мат. наук, доцент Ізюмченко Л.В.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Анотація: у статті висвітлено аспекти розв’язування геометричних конкурсних задач, що сприяють розвитку логічного мислення, поглибленню знань з математики і можуть бути використані для підготовки учнів до олімпіад та позакласної роботи.

Ключові слова: олімпіадні геометричні задачі, векторний метод розв’язування, метод координат.

Повний текст статті

Список літератури:

1. Ізюмченко Л.В. Використання векторної алгебри та методу координат у розв’язанні конкурсних геометричних задач //Педагогічний вісник. – Кіровоград: Кіровоградський обласний інститут післядипломної освіти ім. Василя Сухомлинського, 2009, № 3-4. – С. 13–21.
  2. Вишенський В.А., Нагорний В.Н., Перестюк М.О., Плахотник В.В. Десять математичних олімпіад. – Кам’янець-Подільський: Аксіома, 2006. – 208 с.

Відомості про автора:

Іванова Інна Вікторівна – студентка VІI курсу фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.