Студенти фізико-математичного факультету нині мають змогу поєднувати теоретичні заняття з історії науки і техніки з практичним вивчення будови електронно-обчислювальних засобів, які складають експозицію у відкритому на базі факультету музеї.

Так, 20 квітня 2016 року студенти напрямів підготовки 6.010103 Технологічна освіта та 6.040203 Фізика* відвідали Музей історії техніки. Під час екскурсії, яку проводив доцент кафедри інформатики О.Ф. Баранюк, вони ознайомилися з історією розвитку накопичувачів інформації, що особливо зацікавило майбутніх педагогів в умовах стрімкого розвитку інформаційно-комунікаційних технологій. Адже темпи науково-технічного прогресу інколи навіть не дають змоги збагнути нинішні, а вже з’являються нові і нові носії та накопичувачі інформації.

Крім зазначених, інтерес студентів викликали й інші експонати Музею.

Інформацію підготувала доцент кафедри фізики та методики її викладання О.М. Трифонова