На фізико-математичному факультеті кафедрою теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності заснований черговий, вже третій, збірник наукових праць студентів, аспірантів і молодих науковців «Технологічна та професійна освіта». Перший збірник студентських наукових статей заснований кафедрою фізики та методики її викладання«Фізика. Технології навчання». З 2008 року випускається загально-факультетський збірник статей «Студентські наукові записки». У збірнику «Технологічна та професійна освіта» пропонуються для публікування наукові результати досліджень за такими напрямками:

• теорія і методика природничо-математичної та технологічної освіти;
  • проблеми методики професійної освіти;
  • інновації в природничо-математичній, технологічній і професійній освіті;
  • ІКТ і засоби навчання у технологічній та професійній освіті;
  • безпека життєдіяльності та охорона праці;
  • історія освіти та педагогіки.

Вся інформація про умови друкування в збірнику та вимоги до матеріалів подана в «Інформаційному листі».