Викладачки Людмила Чистякова та Оксана Абрамова відвідали ДЗП(ПТ)О «Кропивницький професійний ліцей сфери послуг та торгівлі» та зустрілися із учнями, що навчаються на професії «кравець», «закрійник», «кухар», «кондитер» та ін. Викладачки ознайомили учнів із особливостями навчання у Центральноукраїнському державному університеті імені Володимира Винниченка, зокрема, на факультеті математики природничих наук та технологій, оскільки тут діють освітні програми дотичні до спеціальностей випускників ліцею.

Л. Чистякова ознайомила присутніх з особливостями вступної кампанії та широким спектром пропозицій від ЦДУ, презентувала освітні програми університету. О. Абрамова звернула увагу на особливості освітнього процесу, можливості реалізації своїх творчих здібностей та планування власних професійних намірів, завдяки можливостям побудови індивідуальної освітньої траєкторії під час навчання в університеті.

Присутні зацікавилися можливостями здобути вищу освіту, ставили питання подальшого працевлаштування, умови та вартість проживання у гуртожитку, призначення стипендій, особливостей вступу для пільгових категорій тощо.

1234

Інформацію підготували Оксана Абрамова та Людмила Чистякова