14 листопада 2021 року КЗ "Ліцей "Науковий" Міської ради міста Кропивницького гостинно приймав учасників ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.
По завершенню роботи журі доценти кафедри фізики, біології та методик їхнього навчання О. В. Волчанський та О. О. Чінчой ознайомили вчителів шкіл Кропивницького, які були членами журі та керівниками команд, з конкурсними пропозиціями ЦДПУ ім. В. Винниченка для абітурієнтів 2022 року, роздали рекламну продукцію та анкети абітурієнта, детально розповіли про спеціальності природничо-математичного профілю, повідомили про можливості підвищення рейтингу абітурієнта за рахунок участі у предметних олімпіадах ЦДПУ.
Тож будемо раді бачити всіх зацікавлених в опануванні нових передових знань на факультеті математики, природничих наук та технологій, де можна опанувати наступні спеціальності:
- Середня освіта (Математика)
- Середня освіта (Інформатика)
- Середня освіта (Трудове навчання та технології
- Середня освіта (Природничі науки)
- Середня освіта (Фізика)
- Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)
- Середня освіта (Хімія)
- Середня освіта (Географія)
- Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)
- Професійна освіта (Цифрові технології)
- Комп’ютерні науки [освітня програма: Програмування та адміністрування]
- Статистика [освітня програма: Фінансова, страхова та комп’ютерна статистика]
- Освітні, педагогічні науки (освітня програма: Освітні, педагогічні науки (Освітні вимірювання. Гендерні студії: науковий аспект)
Інформацію підготував доцент кафедри фізики, біології та методик їхнього навчання О.В.Волчанський