14 листопада 2021 року КЗ "Ліцей "Науковий" Міської ради міста Кропивницького гостинно приймав учасників ІІ (міського) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики.

По завершенню роботи журі доценти кафедри фізики, біології та методик їхнього навчання О. В. Волчанський та О. О. Чінчой ознайомили вчителів шкіл Кропивницького, які були членами журі та керівниками команд, з конкурсними пропозиціями ЦДПУ ім. В. Винниченка для абітурієнтів 2022 року, роздали рекламну продукцію та анкети абітурієнта, детально розповіли про спеціальності природничо-математичного профілю, повідомили про можливості підвищення рейтингу абітурієнта за рахунок участі у предметних олімпіадах  ЦДПУ.

Тож будемо раді бачити всіх зацікавлених в опануванні нових передових знань на факультеті математики, природничих наук та технологій, де можна опанувати наступні спеціальності:

• Середня освіта (Математика)
  • Середня освіта (Інформатика)
  • Середня освіта (Трудове навчання та технології
  • Середня освіта (Природничі науки)
  • Середня освіта (Фізика)
  • Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)
  • Середня освіта (Хімія)
  • Середня освіта (Географія)
  • Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)
  • Професійна освіта (Цифрові технології)
  • Комп’ютерні науки [освітня програма: Програмування та адміністрування]