14 листопада 2021 року відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики. Учасників олімпіади гостинно приймав КЗ «Ліцей «Науковий» Міської ради міста Кропивницького».

TД TВ 1TД TВ 2

У складі журі олімпіади активно працювали викладачі факультету математики, природничих наук та технологій ЦДПУ ім. В. Винниченка: доценти кафедри фізики, біології та методик їхнього навчання О. В. Волчанський та О. О. Чінчой.

TД TВ 3

За результатами перевірки завдань було визначено переможців міського  та учасників обласного етапу олімпіади.

Серед призерів є й учні, підготовлені вчителями Наукового ліцею – співробітниками кафедри фізики, біології та методик їхнього навчання:

учень 9-го класу Михайло Скічко (вчитель – завідувач лабораторіями Н. В. Донець) – диплом ІІ ступеня;

учень 10-го класу Дмитро Ситник (вчитель – доцент О. О. Чінчой) – диплом ІІ ступеня;

учень 11-го класу Ян Курзов (вчитель – доцент О. В. Волчанський) – диплом ІІ ступеня;

учень 11-го класу Микола Цертій (вчитель – доцент О. В. Волчанський) – диплом ІІІ ступеня.

Щиро вітаємо переможців! Бажаємо учням та їхнім учителям подальших успіхів і творчих злетів!

Інформацію підготував доцент кафедри фізики, біології та методик їхнього навчання О. В. Волчанський