18 жовтня 2021 року в приміщенні НВО №8 найкращі учні міських шкіл Кропивницького виявляли таланти в ході міського етапу турніру юних фізиків (ТЮФ). ТЮФ – це командне змагання школярів, які мають здібності розв’язувати складні наукові задачі й подавати рішення в переконливій формі.
Команди провели власні дослідження, результати яких представили на розгляд аудиторії. Журі оцінювало якість досліджень, а також уміння вести наукову дискусію під час виступу-презентацією власного проєкту, а також у ролі опонента та рецензента проєктів інших команд.
Узяла участь у турнірі і команда Наукового ліцею (наукові керівники – доценти кафери фізики, біології та методики їх навчання О. О. Чінчой та О. В. Волчанський).
Турніру передувало проектне дослідження «Погляд крізь тюль ззовні і зсередини», присвячене вивченню динаміки поширення світлових потоків.
За результатами виступу команда Ліцею «Науковий» посіла перше місце!
На фото команда-переможець разом з науковими керівниками. Зліва направо: доцент кафедри фізики, біології та методики їх навчання Олег Володимирович Волчанський, учні 11 класу Олександр Демченко, Микола Цертій, Дар’я Семененко, Марія Умріхіна, учні 10 класу Дмитро Ситник, Данило Московчук, доцент кафедри фізики, біології та методики їх навчання Олександр Олександрович Чінчой.
Вітаємо команду Ліцею «Науковий» та її наукових керівників і бажаємо подальших успіхів!