рис 1

У вересні 2021 року на базі Комунального закладу “Кіровоградський обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді” відбувся обласний етап Всеукраїнського конкурсу “Мирний космос”. Конкурс проводиться з метою виявлення, розвитку та підтримки творчої обдарованої учнівської та студентської молоді незалежної України в аерокосмічній галузі.

Перемогу в обласному етапі здобули учні Комунального закладу «Ліцей «Науковий» Міської ради міста Кропивницького», які підготували проєкти під керівництвом співробітників кафедри фізики, біології та методик їх навчання:

• учень 9-І класу Назар Гонтовий «Засоби виявлення, реєстрації та ліквідації «космічного сміття» (науковий керівник – завідувач кабінету лекційного демонстрування Н. В.Донець) у номінації «Екологія та космонавтика»;
  • учні 11 фізико-математичного класу Ян Курзов, Микола Цертій «Українська космонавтика: історія і перспективи» (науковий керівник –доцент О. ВВолчанський) у номінації «Історія розвитку авіації та космонавтики».

Бажаємо переможцям успіху у фінальному етапі конкурсу!