Вперше на фізико-математичному факультеті відбувся захист курсових робіт зі спеціалізації студентам спеціальності «Професійна освіта (Комп’ютерні (Цифрові) технології)».

Згідно рекомендацій з підготовки до написання, результати виконання курсової роботи мали бути представлені розробленим програмним забезпеченням, цифровим продуктом або автоматизованою системою відповідно до теми дослідження та пояснювальною запискою до курсової роботи.

Студенти груп КТ18Б та КТ19Б-С продемонстрували дійсно високий рівень підготовки.

Враховуючи те, що теми курсових робіт обиралися максимально з урахуванням інтересів студентів, це дало позитивний результат, що було відображено в досить професійно розроблених курсових проектах.

До захисту були представлені роботи з таких тем:

• Розробка 2D гри засобами інструментарію платформи Unity.
  • Створення мультимедійного аудіо-продукту засобами спеціалізованого програмного забезпечення.
  • Реверс-інжиніринг у моделюванні та виробництві запчастин сільськогосподарської техніки.
  • Інженерний аналіз та підготовка 3D моделей до прототипування.
  • Створення колісної робо-платформи з дистанційним керуванням.
  • Професійне використання CMS для створення якісного Web-контенту.
  • Розробка SMM стратегії. Маркетинг у соціальних мережах.
  • Розробка алгоритму та створення програмного забезпечення «Алкотестер».

У результаті підготовки та виконання робіт студенти вивчали сучасні методи моделювання, програмування, а також фізико-технічні основи створення та використання автоматизованих систем.

Мета курсових робіт зі спеціалізації була досягнута шляхом виконання студентами об’єктного аналізу інформаційних ресурсів відповідно до теми дослідження, окреслення завдання дослідження, визначення алгоритму взаємодії об’єктів, моделювання визначеної темою дослідження розробки (програмний засіб, програмована модель робота, автоматизована система тощо), формування необхідної для неї технологічної документації та висвітлення шляхів її впровадження у професійну діяльність.

Виконання та захист робіт безперечно сприяв формуванню практичних фахових навичок із моделювання, програмування та створення алгоритмів і програм.

Усі представлені до захисту роботи отримали схвальні відгуки комісії та відзначені високими балами.

Інформацію підготували к.пед.н. Д.В.Соменкод.пед.н., проф. М.І.Садовий, д.пед.н., доц. О.М.Трифонова.