Шановні старшокласники! Фізико-математичний факультет розпочинає дистанційний тур проведення Всеукраїнської олімпіади ЦДПУ ім. В. Винниченка з МАТЕМАТИКИ та ФІЗИКИ.

Олімпіада буде проводитися у два тури:

• Перший тур (дистанційний), орієнтовний термін проведення – до 17 травня 2021 р.;
  • Другий тур (очний, в ЦДПУ ім. В. Винниченка), орієнтовний термін проведення – 29 травня 2021 р (може бути змінено відповідно до ситуації з COVID-19).

Для участі в олімпіаді необхідно:

• зайти на сторінку Олімпіади для вступників на веб-сайті ЦДПУ ім. В. Винниченка і зареєструватись;
  • ознайомитись із завданнями, розміщеними сторінці завдань предметних Олімпіад,
  • розв’язати всі завдання та надіслати за електронною адресою:

у вигляді фотографій чи скан-копій – вони швидко будуть перевірені та прорецензовані викладачами відповідних кафедр;

• або виконати завдання в паперовій формі та надіслати роботу разом з анкетою рекомендованим листом за адресою:

виконані завдання з математики: кафедра математики, фізико-математичний факультет, Центрально-український державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький, 25006.

виконані завдання з фізики: кафедра фізики та методики її викладанняфізико-математичний факультет, Центрально-український державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, вул. Шевченка, 1, м. Кропивницький, 25006.

Завдання дистанційного туру з математики знаходяться тут.

Завдання дистанційного туру з фізики знаходяться тут.

Програму для підготовки до олімпіади з математики Ви знайдете тут.

Програму для підготовки до олімпіади з фізики Ви знайдете тут.

Посібники для підготовки до олімпіади з математики знаходяться тут.