У закладах професійної та професійно-технічної освіти Кіровоградської області кафедра ТМТПОПБЖ здійснює активне обговорення навчальних планів та освітніх професійних програм зі спеціальностей 014 Середня освіта. Трудове навчання (Технології), 015 Професійна освіта (комп'ютерні технології та технології виробів легкої промисловості (швейна справа). Метою таких заходів є удосконалення та узгодження відповідних документів кафедри та закладів професійної освіти. Зокрема, 27 листопада 2020 р. відбулося таке всебічне обговорення в Регіональному центрі професійної освіти ім. О.С.Єгорова.

Після обговорення навчальних планів та ОПП директор Регіонального центру Микола Корецький надав завідувачу кафедри Миколі Садовому відповідні пропозиції, які будуть враховані в подальшому. На завершення зустрічі пролонговано угоду з подальшої співпраці.