26 жовтня 2020 року на засіданні вченої ради університету з нагоди 90-річчя фізико-математичного факультету  виконувачем обов’язки ректора університету професором О.А. Семенюком були вручені дипломи про присвоєння звання "Почесний професор Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка":

завідувачу кафедрою теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності, доктору педагогічних наук, професору Садовому Миколі Іллічу;

завідувачу кафедрою фізики та методики її викладання, доктору педагогічних наук, професору Величку Степану Петровичу.

Вітаємо наших колег з почесними відзнаками! Здоров’я Вам! Успішних Вам проектів та здобутків! Нехай повага та підтримка Ваших друзів і вихованців надихає Вас на нові пошуки та звершення!