Лабораторія дидактики фізики, технологій та професійної освіти Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України у Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка (професор М.Садовийдоцент О.Трифонова) стала учасником проекту «Зміни педагогічних факультетів та університетів у 21 столітті». На черговому засіданні, яке відбулося 23 жовтня 2020 р., були присутні 66 викладачів ЗВО з Польщі, Німеччини, Словаччини, України та інших держав. З ґрунтовною доповіддю про стан освіти у Чехії та Західній Європі виступив професор Університету імені Масарика Міхал Черні (Michal Cherny) (Чехія). Модерували зустріч Зденка Вагнерова, Ленка Гулова – представниці академічного складу Університету імені Масарика.

У проекті беруть участь 20 українських університетів, які, за формулюванням чеської сторони, «відіграють важливу роль у розвитку української освіти на регіональному та загальнодержавному рівні».

Повідомлення підготували О.Трифонова, М.Садовий