10 січня 2020 року з ініціативи Управління Державної служби якості освіти у Кіровоградській області відбувся Круглий стіл сертифікованих педагогічних працівників, експертів, працівників управління та викладачів Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

На зустрічі відбувся обмін досвідом вчителів, які пройшли сертифікацію, напрацювання пропозицій щодо вдосконалення проходження сертифікації, напрацювання пропозицій щодо методики та інструментарію вивчення практичного досвіду учасників сертифікації педагогічних працівників, напрацювання спільних пропозицій щодо вдосконалення сертифікації.

Результати Круглого столу дали можливість отримати важливу інформацію про процес участі в сертифікації, напрацювати спільні пропозиції, обмінятися думками, що знайдуть відображення в корекції освітніх програм, налагодити продуктивні зв’язків між науковцями, викладачами вищої школи, які готують майбутніх педагогів, експертами та досвідченими вчителями.

Від педагогічного університету в Круглому столі брали участь декан факультету педагогіки та психології професор А.Б. Рацул, декан фізико-математичного факультету професор Р.Я. Ріжняк, завідувач кафедри соціальної роботи, соціальної педагогіки та психології професор О.А. Рацул, професор кафедри прикладної математики, статистики та економіки Н.О. Пасічник, доцент кафедри педагогіки та менеджменту освіти І.П. Краснощок, доцент кафедри прикладної математики, статистики та економіки Л.І. Яременко.

Місце проведення: м. Кропивницький, вул. Шевченка 1, Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, фізико-математичний факультет, ауд. 502, 5 поверх.

Початок : 10:00 год.

Чисельність учасників: 50 осіб.