7 жовтня 2019 року в актовій залі ЦДПУ ім. В. Винниченка відбувся щорічний конкурс «Вернісаж талантів» за участі першокурсників фізико-математичного факультету, на якому студенти показали свої творчі здібності й таланти. Концерт був цікавим і різноплановим, а кожен учасник мав змогу відчути себе зіркою на цьому красивому й емоційному святі!

Зал був повний глядачів, які цінують та поважають традиції нашого факультету. Серед виступаючих були представниці інших факультетів, які привітали учасників конкурсу з їх першим виходом на сцену: талановита, харизматична й неперевершена Тітенко Лілія подарувала проникливу пісню про кохання, а Міс Принцеса Кіровоградщини, фіналістка Міс Принцеса України, перша віце міс «Супер студентка 2019» Бондаренко Анна з факультету педагогіки та психології показала запальний танець.

Верн саж талант в 2019 01 Верн саж талант в 2019 02

Першими з конкурсантів на сцену вийшли студентки групи М19Б (математика) Лукашова Світлана та Лугова Анастасія. Вони заспівали пісню «Один в каное – Човен», і це було дуже зворушливо й ніжно.

Далі був запальний танець від представниці групи ІНФ19Б Чулкової Дар’ї. В залі одразу стало "спекотно".

Як сказав один з спів-ведучих Осика Денис: «Поетами народжуються, а ораторами стають». А оскільки наші студенти наділені не тільки співочими й танцювальними талантами, то свою цікаву поетичну творчість продемонстрував на сцені студент групи КТ19Б (комп’ютерні технології) Шершень Богдан.

Підтримали веселу атмосферу концерту студенти групи ТН19Б (трудове навчання та технології), які підкорили глядачів своїм невимушеним гумором про особливості навчання математики.

Далі були танці, де свій талант в драйвовому міксі продемонстрували дівчата групи СТ19Б (статистика) Єрмолаєва Вікторія й Алєксєєвець Аліна, та спів-ведуча конкурсу, студентка групи ПО19Б (професійна освіта) Меренкова Олександра із запальним танцем «Козачок».

Та на цьому таланти фізико-математичного факультету не закінчились. Далі був нетрадиційний і дуже цікавий виступ студента групи ФА19Б Іванова Максима з піснею німецькою мовою.

Завершився концерт виступом групи КН19Б з їх оригінальною та гумористичною сценкою про неймовірні пригоди у віртуальному світі програмування.

Верн саж талант в 2019 03 Верн саж талант в 2019 04 Верн саж талант в 2019 05

Верн саж талант в 2019 06 Верн саж талант в 2019 07 Верн саж талант в 2019 08

Верн саж талант в 2019 09 Верн саж талант в 2019 10 Верн саж талант в 2019 11

Верн саж талант в 2019 12 Верн саж талант в 2019 13 Верн саж талант в 2019 14

Після того як оглядовий конкурс «Вернісажу талантів» підійшов до свого завершення, на сцену були запрошені декан фізико-математичного факультету професор Ріжняк Ренат Ярославович та його заступник з навчально-виховної роботи доцент Ткачук Андрій Іванович. Вони підтримали виступаючих та подякували за емоції та номери, які продемонстрували студенти першого курсу. Кожній групі були вручені грамоти за участь в конкурсі, адже обрати переможця було неможливо – кожен заслуговував на найвищу оцінку та похвалу.

Верн саж талант в 2019 15 Верн саж талант в 2019 16 Верн саж талант в 2019 17

Верн саж талант в 2019 18 Верн саж талант в 2019 19 Верн саж талант в 2019 20

Верн саж талант в 2019 21 Верн саж талант в 2019 22 Верн саж талант в 2019 23

Саме так пройшов перший концерт наших студентів, як перший крок до активної діяльності на фізико-математичному факультеті.

Бажаємо всім учасникам подальших успіхів, нових творчих досягнень та звершень, і звичайно ж, успіхів у навчанні!

За участь і допомогу в організації «Вернісажу талантів» висловлюємо подяку культоргу П'ятигорі Марії та профоргу Мінчуку Євгенію студентської ради фізико-математичного факультету.