Перед Великим Великоднім Святом співробітниками бібліотеки ЦДПУ імені В.Винниченка була ініційована благодійна акція для підтримки малозабезпечених самотніх людей. До цієї акції активно приєднались студенти та викладачі кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності. У Великодній кошик поклали традиційні для Свята продукти. Зі щирими вітаннями у домівки самотніх людей увійшла справжня радість. Кожен дякував не тільки за гостинці, а ще й особливо за те, що про них піклуються і пам’ятають.

Величезна подяка всім небайдужим людям за підтримку у Добрій справі. Поряд з нами живе багато таких людей, які потребують нашої уваги і допомоги, хай їхнє життя наповниться радістю з нашою допомогою. Будьмо добрими Християнами!

Вітаємо усіх із Світлим Хрестовим Воскресінням!

Матеріал підготувала старший викладач кафедри ТМТПОПБЖ Куценко Т.В.