Кафедра математики, колектив фізико-математичного факультету щиро вітають кандидата фізико-математичних наук, доцента кафедри математики Яременка Юрія Вікторовича з Ювілеєм!

Юрій Вікторович – чоловік слова, який завжди допоможе і мудрою порадою, і справами. Кваліфікований викладач, щирий та доброзичливий колега, невтомний громадський активіст!

Шановний Юріє Вікторовичу! Прийміть найщиріші вітання у Ваш день народження! Бажаємо Вам успіхів на роботі і величезного щастя в особистому житті. Нехай кожен день приносить Вам радість, нехай життя тече, як повна річка. Міцного здоров'я Вам, удачі у всіх починаннях і всього самого найкращого. Нехай збуваються усі Ваші мрії, нехай удача завжди посміхається Вам, а Господь береже від усіх невдач.