11 жовтня 2018 року в Центральноукраїнському державному педагогічному університеті імені Володимира Винниченка пройшло чергове засідання Спеціалізованої вченої ради Д 23.053.04, на якому відбулись захисти дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук.

Білецький В’ячеслав В’ячеславович представив дисертаційне дослідження на тему «МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ РЕАЛІЗАЦІЇ ВИХОВНИХ ФУНКЦІЙ НАВЧАННЯ ФІЗИКИ В КОЛЕДЖАХ ЕКОНОМІЧНОГО ПРОФІЛЮ» (науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент, старший науковий співробітник, заступник директора з наукової роботи Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України Головко Микола Васильович). Офіційними опонентами виступали доктор педагогічних наук, професор кафедри фізики та методики її навчання Херсонського державного університету Шарко Валентина Дмитрівна та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії й методики природничо-математичної освіти та інформаційних технологій Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ліскович Олена Володимирівна.

Хомутенко Максим Володимирович представив дисертаційне дослідження на тему «МЕТОДИКА НАВЧАННЯ АТОМНОЇ І ЯДЕРНОЇ ФІЗИКИ СТАРШОКЛАСНИКІВ У ХМАРО ОРІЄНТОВАНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ СЕРЕДОВИЩІ» (науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри фізики та методики її викладання Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка Трифонова Олена Михайлівна). Офіційними опонентами виступали доктор педагогічних наук, професор, директор Навчально-наукового Інституту неперервної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова Сергієнко Володимир Петрович  та кандидат педагогічних наук, старший науковий співробітник відділу технологій відкритого навчального середовища Інституту інформаційних технологій і засобів навчання Національної академії педагогічних наук України Слободяник Ольга Володимирівна.

На підставі прилюдних захистів та результатів таємного голосування Спеціалізована вчена рада прийняла рішення, що представлені дисертації відповідають вимогам «Порядку присудження наукових ступенів і присвоєння вченого звання старшого наукового співробітника», і присудила Білецькому В’ячеславу В’ячеславовичу та Хомутенку Максиму Володимировичу наукові ступені кандидата педагогічних наук зі спеціальності 13.00.02 – теорія та методика навчання (фізика).

Весь колектив фізико-математичного факультету щиро вітає Білецького В’ячеслава В’ячеславовича і Хомутенка Максима Володимировича, а також їх наукових керівників Головка Миколу Васильовича і Трифонову Олену Михайлівну з вдалим захистом кандидатських дисертацій та бажає подальших творчих успіхів та кар’єрного зростання.

Підготував доцент кафедри фізики та методики її викладання О.В.Волчанський