Педагогічна практика є частиною навчального процесу. Проходження педагогічної практики дає студенту можливість отримати перший досвід майбутньої професійної діяльності, скоригувати напрям подальшого навчання, уникнути помилок в майбутньому, а також усвідомити відповідальність і багатогранність роботи викладача.

Своїми враженнями від проходження практики з інформатики поділився з нами магістр спеціальності 014.08 Середня освіта (Фізика) Владислав Грищенко :

«Я проходжу практику в 11-А класі  гімназії-інтерната школа мистецтв міста Кропивницького. Проходити практику в такому закладі – це щось особливе! Діти всесторонньо розвинуті, пізнавальний інтерес на високому рівні. У великій нагоді стали знання, набуті під час вивчення базового курсу «Інформатики» та занять з методики навчання інформатики».