Навчальний 2017-2018 рік, крім навчання студентів був особливим ще й тим, що в аудиторії прийшли навчатись досить дорослі люди. З листопада 2017 року почав свою роботу «Університет третього віку "Натхнення"» на базі ЦДПУ ім.В. Винниченка. Слухачам була надана можливість обрати ті напрямки, де накопичення нових знань дозволить реалізувати здібності та зберегти активну позиціїю людей старшого віку.

Відповідно до напрямку рукоділля на кафедрі ТМТНОПБЖ група студентів ознайомились із: властивостями текстильних матеріалів, видами ремонтів та оновлення одягу, конструюванням спідниць та брюк, технологією виконання ручних та машинних швів, в’язанням гачком та спицями, технологією виготовлення сувенірів із ноток та прикрас із штучних квітів. Викладач Куценко Тетяна Володимирівна працювала з кожним індивідуально – і з тими, хто вже вмів виконувати заплановані види ручної праці, так і з тими, для кого це були перші кроки до майстерності. Спілкування було приємним через те, що це був справжній обмін життєвим досвідом, а саме головне – це велике бажання студентів вчитися.