12 травня 2018 року представники фізико-математичного факультету (к.пед.н. О.М. Трифонова, к.пед.н. Д.В. Соменко, зав.лаб. Н.В. Донець, зав.лаб. І.П. Донець) Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка стали учасниками молодіжного IT‑фестивалю «Vesna-Soft 2018».

Серед організаторів фестивалю особливо приємно було зустріти випускників нашого факультету, які пов’язали свою професійну діяльність як з освітнім процесом у закладах загальної середньої освіти, так і галуззю комп’ютерних технологій та ІТ.

Фестиваль традиційно був присвячений світу ІТ та програмуванню. Всі охочі мали змогу взяти участь у трьох його частинах:

- fair;

- hackathon;

- projects.

Було цікаво і пізнавально. Виставка новітніх проектів дала змогу ознайомитися з новинками у світі ІТ, відчути технології на собі, поринути у віртуальну реальність, покерувати справжніми роботами та поспілкуватися з представниками провідних ІТ-компаній міста.

Інформацію підготувала доц. О.М. Трифонова/