Тиждень, що минув, став багатим на приємні події та перемоги студентів фізмату. Щойно завершився показ студентських моделей одягу «Палітра моди-2018», а авторка кращої цьогорічної колекції вишитих суконь Тетяна Боса представила свою роботу «Rainbow of mood»  на Міжнародному конкурсі дизайнерів «Мода без кордонів» 20 квітня. Вишукані сукні кольорів веселки, прикрашені машинною вишивкою, отримали високі оцінки журі. Авторка колекції Тетяна Боса, студенка 4 курсу спеціальності «Технологічна освіта» посіла друге місце в номінації «прет-а-порте». Особливе значення ця перемога має для нас тому, що при оздобленні суконь вперше на фізико-математичному факультеті застосована комп’ютеризована вишивальна машина, якою обладнана лабораторія автоматизованого оброблення текстильних матеріалів. Тож ця колекція стала вдалим дебютом новоствореної лабораторії.

Конкурс «Мода без кордонів» проводиться вже п’ятий рік поспіль. Організатором конкурсу є школа моделей та естетичного виховання MIX Models, за підтримки та сприяння управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської обласної державної адміністрації, а також Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати. І щороку студенти спеціальності «Технологічна освіта» беруть в ньому участь та посідають призові місця.

Вітаємо Тетяну Босу, її наукового керівника доктора педагогічних наук, доцента Єжову Ольгу Володимирівну та весь колектив випускової кафедри теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності з заслуженим успіхом та бажаємо наснаги та творчих злетів!

Матеріал підготувала: доктор педагогічних наук, доцент Єжова О.В.