30 березня 2018 року у НВО «Новомиргородська ЗШ І-ІІІ ступенів №3 – ДНЗ» у рамках проекту «Успішний лідер – міцне майбутнє» було проведено «Ярмарку професій». Для участі у цьому заході було запрошено представників ЗВО, роботодавців та різних організацій, які розповідали про цікавий світ професій. У ньому прийняли участь випускники закладів освіти району та міста.

Свої досягнення та агітаційні матеріали презентувала і кафедра теорії і методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності фізико-математичного факультету. У рамках проведення профорієнтаційної роботи перед учнями шкіл виступив старший викладач кафедри ТМТПОПБЖ Гринь Д.В. з інформацією про спеціальності фізико-математичного факультету та особливості вступу у 2018 році.

Даний захід дасть змогу майбутнім абітурієнтам вибрати професію за покликом серця.