На кафедрі математики 21 лютого 2018 року відбулось чергове засідання семінару «Математика, її застосування та викладання».

Присутні були 11 чоловік, з них двоє з Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету і двоє з Центральноукраїнського національного технічного університету.

Всі присутні з захопленням слухали доповідь на тему «Векторні міри та суперадитивні функціонали в біосистемах», з якою виступив кандидат фізико-математичних наук Романов Володимир Олександрович. Вона була присвячена практичному застосуванню методів функціонального аналізу та теорії векторних мір в біології. Доповідач розповів про математичну модель процесу біосинтезу амінокислот в людському організмі, також було наведено багато прикладів та фактів.

Наступне засідання буде 21 березня 2018 року. З доповіддю виступатиме доктор фізико-математичних наук, професор Волков Юрій Іванович. Запрошуються всі бажаючі.