25 січня 2018 року завідувач кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності, доктор педагогічних наук, професор Микола Ілліч Садовий зустрівся з академіком Національної академії педагогічних наук України, доктором педагогічних наук, професором Ольгою Василівною Сухомлинською – дочкою всесвітньо відомого вченого, педагога, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського. Вони обговорили питання, пов’язані з підготовкою до відзначення 100-річчя від дня народження вченого.

2

В ході зустрічі переглянули архівні матеріали з узагальнення досвіду роботи Василя Олександровича, як директора Павлишської середньої школи Онуфріївського району Кіровоградської області, рішення 30-ї сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО про внесення дати 100-річчя від народження В.О.Сухомлинського до календаря пам’ятних дат, що відзначаються у 2018 році на рівні ЮНЕСКО.

3

Також обговорено проблеми щодо прискорення прийняття Верховною Радою України постанови «Про відзначення 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського».

Інформацію підготували проф. М.І.Садовий та доц. О.М.Трифонова

45