13 жовтня 2017 року відбулось пленарне засідання вже традиційної на фізико-математичному факультеті ЦДПУ ім. В. Винниченка V-ої Міжнародної науково-практичної онлайн-інтернет конференції «Проблеми та інновації в природничо-математичній, технологічній і професійній освіті», ідейним натхненником і керівництвом якої є доктор педагогічних наук, професор Микола Ілліч Садовий.

2

Цьогорічна конференція була присвячена 70-річчю завідувача кафедри теорії та методики технологічної підготовки, охорони праці та безпеки життєдіяльності Центральноукраїнського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, доктора педагогічних наук, професора Миколи Ілліча Садового. Безпосередньо під час пленарного засідання за значні наукові здобутки у галузі педагогіки та методики навчання підростаючого покоління Миколу Ілліча Садового було нагороджено медаллю «Академік М.Д. Ярмаченко» Інституту педагогіки Національної академії педагогічних наук України.

3

Конференція тривала протягом тижня з 09 до 13 жовтня 2017 р. Під час її роботи учасники мали змогу оприлюднити результати своїх досліджень на офіційному сайті ЦДПУ ім. В. Винниченка та прийняти участь в онлайн обговоренні наукових доробків своїх колег. Робота конференції відбувалася за такими напрямками:

  1. Історія, зарубіжний досвід та перспективи розвитку природничо-математичної, технологічної та професійної освіти.
  2. Інновації в освіті: теоретичні, практичні та методичні аспекти.
  3. Застосування інформаційно-комунікаційних технологій та засобів навчання у природничо-математичній, технологічній та професійній освіті.
  4. Використання інноваційних методологічних підходів навчання загальнонаукових та спеціальних дисциплін у сучасному суспільстві.
  5. Теоретико-методологічні та психолого-педагогічні аспекти формування професійної компетентності в процесі навчання студентів та учнів.
  6. Актуальні проблеми освіти та технологій у середній та вищій школі.

456789