Бабич Яна

Науковий керівник – доктор іст. наук, професор Р.Я. Ріжняк

Кіровоградський державний педагогічний університет імені В. Винниченка

Анотація: В статті висвітлюються основні закономірності реалізації принципу наступності між загальноосвітньою школою та математичними спеціальностями педагогічних вишів при вивченні елементарних функцій.

Ключові слова: принцип наступності, елементарні функції, загальноосвітня школа, педагогічний вищий навчальний заклад.

Повний текст статті

Список літератури:

1. Иржавцева В.П., Федченко Л.Я. Систематизация и обобщение знаний учащихся в процессе изучения математики: Пособие для учителя / Под редакцией Н.Л.Коломинского. – К.: Радянська школа, 1989. – 208 с.
  2. Кушнір В.А., Кушнір Г.А., Ріжняк Р.Я. Інноваційні методи навчання математики / навчально-методичний посібник. – Кіровоград: РВВ КДПУ ім. В. Винниченка, 2008. – 209 с.
  3. Кушнір В.А., Кушнір Г.А., Ріжняк Р.Я. Формування умінь розв’язування рівнянь та нерівностей з параметром з використанням інтеграції знань з математики. – Математика в школі. – 2006, № 6.

Відомості про автора:

Бабич Яна Олегівна – студентка VIІ курсу фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.