Пилипенко Марина

Науковий керівник: канд.ф-м наук, доцент Яременко Ю.В.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Анотація: В статті розглядаються можливі шляхи активізації та розвитку навичок конструктивного мислення студентів, та оптимізації навчального процесу при вивченні конструктивної геометрії.

Ключові слова: геометрія, конструктивна геометрія, конструктивне мислення.

Повний текст статті

Список літератури:

1. Александров А.Д. Основания геометрии / А.Д.Александров. –
    М.: Наука, 1987. – 288 с.
  2. Кемпбель В. Наглядная геометрия. Пособие для обучения и самообучения с введением А.Филлипса. / В.Кемпбель. – М.: Просвещение, 1914. – 207 с.
  3. Латиш Н.М. Розвиток конструктивного мислення молодших школярів / Н.М.Латиш // Наука і освіта. – 2012. – № 9 –С.128-132.
  4. Моляко В.А. Психология конструкторской деятельности. / В.А.Моляко – М.: Машиностроение, 1983. – 136 с.
  5. Слєпкань З.І. Психолого-педагогічні та методичні основи розвивального навчання математики / З.І. Слєпкань. – Тернопіль: Підручники і посібники, 2004. – 240 с.

Відомості про автора:

Пилипенко Марина Дмитрівна – студентка VII курсу фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.