Заболотня Анна

Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, доцент Нічишина В.В.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Анотація: В статті розглядається застосування диференціальних рівнянь для описання процесів в різних науках. Також коротко описуються можливості математичних пакетів при вирішенні диференціальних рівнянь.

Ключові слова: диференціальні рівняння, математичні пакети, Mathematica, Maple, MathСad.

Повний текст статті

Список літератури:

1. Кучерявий В.П. Екологія. – Львів: Світ, 2001 – 500 с: іл.
  2. Гой Т. П. Диференцiальнi рiвняння : навчальний посiбник / Т. П. Гой, О. В. Махней. – Iвано-Франкiвськ : Сiмик, 2012. – 352 с
  3. Leigh C. BeckerOrdinary Differential Equations: Concepts, Methods, and Models. –  Christian Brothers University Memphis, TN 2012–2013 Edition
  4. Інтернет-ресурс [http://hypertextbook.com/eworld/packages/]

Відомості про автора:

Заболотня Анна Валеріївна – студентка VII курсу фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.