Прядун Тетяна

Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор Кушнір В.А.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Анотація: В статті розглядаються різні математичні пакети, їх можливості при вивченні математики в ВНЗ. Також подається приклад розв’язання конкретної задачі у різних математичних пакетах.

Ключові слова: математичні пакети, Derive, Mathematica, MatLab, Maple-технології, і MathCAD.

Повний текст статті

Список літератури:

1. Дьяконов В.П. Довідник із застосування системи PC MATLAB. - М.: В«ФізматлітВ» 1993. - С. 112. -ISBN 5-02-015101-7
  2. Говорухин В.Н., Цибулин В.Г. Компьютер в математическом исследовании. Учебный курс. СПб.: Питер, 2001. 368 с.
  3. Дьяконов В. П. Комп'ютерні математичні системи в освіті. Інформаційні технології / – М.: «Пітер», 1997. –40 с.
  4. Жалдак М.І. Комп'ютер на уроках математики. – Посібник для вчителів – Київ: Техніка, 1997. –303 с.

Відомості про авторів:

Прядун Тетяна Олександрівна – студентка VII курсу фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.