Падалиця Роман
Науковий керівник: канд. ф.-м. наук, доцент Ключник І.Г.
Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка, м. Кропивницький, Україна

В статті проілюстровано важливість застосування наочностей. З’ясовано, які засоби для організації роботи учнів дозволяють краще розуміти та засвювати матеріал і будуть простими для сприйняття. Вони можуть бути як матеріальними, так і віртуальними. Показано, що роль програмних засодів навчання зростає, адже використання інформаційно-комунікаційних засобів дозволяє не лише швидше побудувати модель будь-якого многогранника та оглянути його з різних сторін, а й проводити різні маніпуляції.Наведено один з найпотужніших програмних засобів є Cabri 3D, за допомогою якого учням легше зрозуміти стереометрію.
Ключові слова: наочність, математика, стереометрія, ІКТ, многогранники.

APPLICATION OF EASTERNITY IN STUDY STEREOMETRY
Padalytsia Roman
Scientific adviser: Cand. f.-m. Sciences, associate professor Kliuchnyk I.G.
Volodymyr Vynnychenko Central Ukrainian State Pedagogical University, Kropivnitsky, Ukraine

The article illustrates the importance of applying visual acuity. It is found out which means for organizing work of students allow better understanding and cheering material and will be easy for perception. They can be both material and virtual. It is shown that the role of software training is increasing, because the use of information and communication tools allows not only to quickly construct a model of any polyhedron and to examine it from different sides, but also to carry out various manipulations. One of the most powerful software tools is given by Cabri 3D, with the help of which students can easily understand stereometry.
Key words: visibility, mathematics, stereometry, ICT, polyhedra.