Боженко Альбіна

Науковий керівник – канд. фіз-мат. наук, старший викладач К.С.Акбаш

Кіровоградський державний педагогічний університет імені В. Винниченка

Анотація: В статті виявлено вплив кліматичних факторів (температури та опадів) на врожайність картоплі. Зроблено короткостроковий прогноз на 3 роки за допомогою методу Хольта, який показав, що врожайність картоплі з року в рік збільшуватиметься.

Ключові слова: клімат, врожайність картоплі, метод Хольта, гідротермічний коефіцієнт

Повний текст статті

Список використаних джерел:

1. Божко Л. Ю. Оцінка впливу екстремальних явищ на продуктивність сільськогосподарських культур: навчальний посібник / Л. Ю. Божко; МОН України; Одес. держ. еколог. ун-т. – Одеса: Екологія, 2013. – 240 с.
  2. Гребенюк Н. П. Динаміка температури повітря і опадів у Києві в умовах сучасного клімату / Н. П. Гребенюк. ­­­– К. – 2002. - №5-6. – с. 34 – 38.
  3. Семенова  І. Г. Сноптричні та кліматичні умови формування посушливих явищ в Україні: дис. доктора географічних наук / Інна Георгіївна Семенова. – Одеса, 2015. – 296 с.
  4. Український гідрометеорологічний центр [Електронний ресурс]. – Режим доступу:http://meteo.gov.ua

Відомості про авторів

Боженко Альбіна Андріївна – студентка VI курсу фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.