Марина Татьяненко

Науковий керівник: канд. фіз.-мат. наук, старший викладач Акбаш К.С.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Анотація: В статті досліджується вплив кліматичних факторів на врожайність соняшнику на території України.

Ключові слова: вплив, ГТК, температура, опади, аналіз, регресія, прогноз.

Повний текст статті

Список використаної літератури:

1. Божко Л.Ю. Оцінка впливу екстремальних явищ на продуктивність сільськогосподарських культур./ Божко Л.Ю. – Одеса «Екологія», 2013
  2. Лупан І.В. Комп’ютерні статистичні пакети: навчально-методичний посібник. Друге видання./ Лупан І.В., Авраменко О.В., Акбаш К.С.-  Кіровоград: «КОД» 2015. – 236 с.
  3. Методы прогнозирования временных рядов в маркетинговых исследованиях. [Електронний ресурс]. Режим доступу: www.
  4. Шанченко Н.И. Лекции по эконометрике./ Шанченко Н.И.  Ульяновск, 2008.-140с.

Відомості про авторів:

Татьяненко Марина Олександрівна – студентка  VI курсу фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка