Іванченко Олександра

Науковий керівник: канд.ф-м наук, доцент Халецька З.П.

Кіровоградський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка

Анотація: Робота присвячена статистичному аналізу страхового ринку в Україні. Аналізується тенденція змін в динаміці страхових виплат за видами страхування та розраховано прогноз.

Ключові слова: статистика, страхування, страховий ринок, страхові виплати, динаміка, статистичний аналіз, прогноз.

Повний текст статті

Список літератури:

1. Навчально-методичний посібник з дисципліни «Прогнозування соціально-економічних процесів» для студентів спеціальності 6.030502 «Економічна кібернетика» усіх форм навчання / Укл.: Курносова О.О. – Горлівка, АДІ ДВНЗ «ДонНТУ», 2008. – 62 с.
  2. Страхування: теорія та практика: Навчально-методичний посібник / Внукова Н.М., Успаленко В.І., Временко Л.В. та ін.; За загальною редакцією проф. Внукової Н.М. — Харків: Бурун Книга, 2004. — 376 с.
  3. Рейтинг страховых компаний Украины [Електронний ресурс] – Режим доступу:  http://forinsurer.com/ratings/nonlife

Відомості про авторів

Іванченко Олександра Василівна – студентка VI курсу фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка