Секція Економіки Та Менеджменту | Facebook

  1. 18 листопада 2022 рік.

Тренінг- лекція на тему: "Кар'єра у сфері міжнародної логістики", прочитана  HR manager  Лізою Гречаною  від міжнародної рекрутинговогої компанії HedgeHog, внесла неабияке пожвавлення в навчальний процес першокурсників. Адже після ковідних шкільних уроків та надзвичайно нервових мультипредметних тестів, юні фахівці із захватом слухали просту, доступну мову лекторки про надсучасні виклики безпекової та логістичної складової економічних процесів. Але навіть не це вразило слухачів та присутню професуру, а те, що студентам чітко надсилають меседж про їх героїчний прояв стійкості та готовність сприйняти роботодавцями це, як один, з головних факторів менеджера, при працевлавшуванні. Те, що вони вже потрібні, як фахівці, на ринку праці!

Навчальний процес, який включає безпосереднє спілкування з практиками та ще й молоддю, то є неперевершено чудова нагода отримати знання та досвід! Тобто поєднати корисне з приємним!

фото 1Фото 2

  1. 17 березня 2023 р.

Секція економіки та менеджменту завершила тиждень  підписанням угоди про співпрацю зі стейкхолдерами , а саме ТОВ "Епіцентр-К". Але безпосередня цінність цієї події носить величезний стратегічний характер. Керівник секції професор Володимир Анатолійович Панченко відразу познайомив потенційного роботодавця з нашими студентами. Перший з них, вже цими днями мав два етапи в співбесіді і його запросили на стажування!

Фото 3

  1. 22 березня 2023 р.

Як залучити зацікавленого стейкхолдера до співпраці з університетом? Виявляється, щоб знайти креатив, треба просто почати працювати, і поточна діяльність та мозок все зроблять за нас. Валерій Юхименко-фінансовий директор ТОВ "Епіцентр-К", який є стейкхолдером, приємно вразив підходом до проведення відкритої лекції-вебінару для наших студентів! Про особливості асортиментного аналізу в торговельній діяльності та логістику і менеджмент було розказано вельми цікаво! Завдяки спікеру, ми зазирнули за лаштунки процесу оптово-роздрібної торгівлі! Упевнені,що майбутнім фахівцям економістам і менеджерам поради спікера стануть у нагоді.

фото 4

  1. 31 березня 2023 р.

Сьогодні , 31- го березня, робочий день очільника і викладачів секції економіки та менеджменту розпочався з важливої і довгоочікуваної зустрічі з одним із стейкхолдерів факультету математики, природничих наук та технологій ЦДУ Ім. В. Винниченка. Договір підписали з Головним управлінням Держпродспоживслужби в Кіровоградській області в особі начальника Головного управління, Бойчуком Ігорем Романовичем. Секція економіки та менеджменту ЦДУ ім. В.Винниченка орієнтується на значимість окремого стейкхолдера,його внесок у досягнення цілей організації, поповнення матеріальних складових, забезпечення конкурентних переваг, відповідальності за результат діяльності перед суспільством і студентами та випускниками, створення і підтримки репутації ВНЗ. Крім того, необхідність роботи зі стейколдерами визначається важливістю їх думки стосовно університету, оскільки саме вони формують громадську думку, а значить, впливають на ринковий імідж університету.

Фото 5

  1. 4 квітня 2023 р.

Необхідність дотримання проактивної позиції в освітньому процесі ЗВО та  поява нових цільових ринків сприяє тому, що ми шукаємо найбільш важливих та ключових стейкхолдерів. Секція економіки та менеджменту підписала чергову угоду про співпрацю з директором Кіровоградського фахового кооперативного коледжу економіки і права ім.М.П. Сая кандидатом педагогічних наук, доцентом, заслуженим працівником народної освіти України Олександром Васильовичем Михайловим. Це пріоритетний стейкхолдер,так як саме він дозволяє зберігати кількість студентів у нашому регіоні і недопущення їх скорочення. Нам же важливо забезпечити маркетинговою привабливістю економічний сегмент освіти в ЦДУ Ім. В.Винниченка, яка досягається за рахунок комбінації позитивного іміджу та унікальної пропозиції освітніх продуктів із чітко ідентифікованими конкурентними перевагами.

Фото 6

  1. 12 квітня 2023 р.

Вперше в регіоні відкривається  освітня програма  "Товарознавство та експертиза в митній справі" за спеціальністю 076 " Підприємництво та торгівля" у ЦДУ ім. В. Винниченка, тож 11 квітня відбулася зустріч професора Володимира Панченка з деканом економічного факультету Національного університету біоресурсів та природокористування України д.е.н., професором Дібровою Анатолієм Дмитровичем та засновником першої в Україні кафедри біржової діяльності к.е.н., професором Солодким Миколою Олександровичем. Ознайомились зі специфікою та перевагами підготовки фахівців з підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. Мали змогу побачити, як студенти проводять фундаментальний та технічний аналіз, формують біржові інвестиційні стратегії на провідних майданчиках світу, зокрема на біржах CME Group, NYSE, NASDAQ, EURONEXT.

Фото 7Фото 8

  1. 26 квітня 2023 р.

Тиждень факультету математики, природничих наук та технологій ЦДУ Ім.В. Винниченка розпочався із тренінга доктора історичних наук, професора Наталії Пасічник на досить актуальну тему:"Фінансова грамотність". А почали ми саме з такого тематичного заходу, бо молоді треба не лише адаптуватись до умов сьогодення, які далекі від ідеальних, але й навчитись використовувати проблеми як досвід, що приноситиме пробуток та забезпеченність на все життя. Наталія Олексіївна-це приклад науковця, яка вміє бачити перспективу в інтелектуальному кругозорі, що не зациклений лише на одному галузевому чи науковому предметі. Тому, коли вона ділилась досвідом, то він мав прикладний характер з огляду на успіх. Саме успішну особистість було представлено, як напрям життєвих пріорітетів молоді. Як інвестувати в освіту та сомовдосконалення, бути в стані впевненої людини на противагу невдахи. Як контролювати емоції при здійснені покупок, як використовувати лишки та мати заощадження грошей і чим вони відрізняються від капіталу. І основне-як працювати так, щоб на все вистачало і сил, і життя і фінансів. Цікаво! Нетривіально! Жваво! Харизматично! Гордимося тим, що маємо таких фахівців. Бо відкрили цей тиждень успішно і надалі будемо запрошувати студентів до цікавих заходів нашого факультету, щоб гарні традиції мали втілення в наше майбутнє!

Фото 9

  1. 27 квітня 2023 р.

Взаємодія факультету математики ,природничих наук та технологій ЦДУ Ім. В. Винниченка зі стейкхолдерами є стратегічним напрямком удосконалення освітньої якості діяльності ЗВО. Тому ж запросили їх до себе на тиждень факультету. А  стейкхолдерів на сьогодні в нас чимало. І кожен з них-це особлива підтримка в роботі.  Зустріч, що відбулась 25 квітня, відкрив ректор університету-доктор юридичних наук, професор Євген Юрійович Соболь, а декан факультету доктор педагогічних наук, доцент Тетяна Володимирівна Фурсикова презентувала цілу низку нових спеціальностей. Чим зацікавила гостей та спонукала їх до жвавого діалогу. Спочатку, багато хто, із присутніх директорів шкіл, позитивно відгукнулись про високу якість підготовки вчителів математики, інформатики, фізики, хімії та інших природничих наук. А керівники відомих фірм та організацій таких як: ТОВ " Епіцентр К", АТ "ОТП Банк", СТОВ "Агрофірма Світанок", Держпродспоживслужба в Кіровоградській області, Кропивницький аграрний фаховий коледж та багато інших- говорили про  потреби у фахівцях з менеджменту агробізнесу. Проблеми комунікативних навичок та володіння іноземними мовами менеджерів банківської сфери, тощо. Доктор педагогічних наук, професор Микола Ілліч Садовий, наголосив, що чим більше ми будемо дослухатись до потенційних роботодавців для наших студентів, тим успішнішим буде працевлаштування наших випускників! А це те, що є в пріоритеті діяльності університету.

В умовах військового сьогодення і суттєвої  нестабільності в політичному,  економічному  та соціальному просторі нашої держави запорукою високого рівня підготовки фахівців для сучасних потреб ринку праці є тісна співпраця зі стейкхолдерами.

Тому, для забезпечення умов формування здобувачами вищої освіти компетентностей та результатів навчання, необхідних для здійснення фахової діяльності у подальшій  роботі перегляд і оновлення освітньо-професійної програми є необхідною компонентою та вимогою сьогодення.

Саме стейкхолдери, можуть визначати пріоритетні напрямки запровадження інновацій, надавати пропозиції щодо покращення якості практичної підготовки здобувачів вищої  освіти та необхідних компетенцій для опанування інноваціями, сприяти проходженню виробничих практик.

Під час проведення відкритого заходу «Ранкова кава зі стейкхолдерами», яку ініціював завідувач кафедри математики та методики її навчання доктор економічних наук, професор Володимир Анатолійович Панченко в рамках проведення тижня факультету математики, природничих наук та технологій було розглянуто основні питання, пов'язані з гарантуванням високої якості реалізації та моніторингу освітньо-професійних програм всього факультету.

Декан ФМПНТ доктор педагогічних наук, доцент Тетяна Володимирівна Фурсикова , звернула увагу на напрями роботи, які можуть якісно покращити освітні компоненти з урахуванням інновацій у  дисциплінах освітніх програм Математика та Інформатика, Інтелектуальний аналіз даних та цифрова економіка, дисциплінах економічного напрямку Менеджмент (Логістика) та Економіка (Економічна безпека) , адже від цього залежить конкурентоздатність студентів на ринку праці.

Ректор ЦДУ імені Володимира Винниченка доктор юридичних наук, професор Євген Юрійович Соболь зазначив, що в університеті значна увага приділяється взаємодії зі стейкхолдерами, яка полягає у проведенні різноманітних заходів, відкритих лекцій та тренінгів, співпраці з підприємствами для практичної підготовки студентів та їх працевлаштування.

Завідувач кафедри технологічної та професійної освіти доктор педагогічних наук, професор Микола Ілліч Садовий також акцентував увагу присутніх на розширенні переліку  дисциплін вільного вибору студентів, зосередженості на діджиталізації освітніх програм.

Присутні на зустрічі, представники бізнес структур та сектору державного і муніципального сектору економіки, а також очільники закладів середньої та фахової освіти дуже високо оцінили рівень  підготовки випускників  факультету математики, природничих наук та технологій та окреслили напрями подальшого вдосконалення освіти, що  повинна сприяти підвищенню рівня володіння іноземними мовами та вдосконалення  комунікативних  навичок випускників.

Зустріч була вдалою, плідною та приємною. Маємо в планах і надалі запрошувати до співпраці стейкхолдерів нашого університету!

Фото 10Фото 12Фото 13Фото 14Фото 15Фото 16Фото 17Фото 18Фото 19Фото 20Фото 21Фото 22Фото 11

  1. 9 травня 2023 р.

Гарний і святковий захід, присвячений Дню Європи, відвідали разом з представниками усіх п'яти факультетів і ми!  Приємні враження від талановитої молоді, теплі зустрічі з колегами інших закладів вищої освіти.  Студенти і викладачі факультету математики, природничих наук та технологій як і завжди були у центрі уваги!

Фото 23

  1. 16 травня 2023 р

16-го травня у ЦДУ ім. В. Винниченка  відбулась звітна науково-практична студентська конференція. Надзвичайно цікава зустріч та багатогранна і різноманітна палітра наукових вподобань наших студентів вражає! Доповідь про Тараса Шевченка, як сучасного друга та мотиваційного лідера сучасної молоді, аналіз новітніх художніх творів, що стосуються використання емоційно-експресивної лексики, розробки роботів та долучення до інтерактивних методів боротьби з рашизмом. Все це звучало та відлунювалось оваціями слухачів!  Дякуємо організаторам та очікуємо на нові зустрічі.

Фото 24

  1. 24 травня 2023 р.

23-го травня 2023 року ЦДУ ім. В. Винниченка за ініціативи ректора Євгена Юрійовича Соболя та завідувача кафедри математики та методики її навчання Володимира Анатолійовича Панченка  укладено Угоду про співпрацю з Кропивницькою митницею Держмитслужби в місті Кропивницький в особі начальника митниці Євгена Георгійовича  Скібіцького. Встановлення співробітництва університету з одним із головних стейкхолдерів для підготовки кваліфікованих фахівців за освітньою програмою Товарознавство та експертиза в митній справі спеціальності 076 Підприємництво та торгівля-є пріоритетним напрямком зміцнення взаємозв'язків між теоретичним навчанням та практичною економічною діяльністю . На зустрічі обговорили розвиток та укріплення як внутрішніх так і зовнішніх освітніх, виробничих та наукових зв'язків. Впевнені, що партнерство та співпраця вдосконалять та урізноманітнять механізм підготовки кваліфікованих  кадрів з товарознавства, управління економічною безпекою, менеджменту, міжнародних економічних відносин, підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Фото 25Фото 26Фото 27

 

Секція Економіки Та Менеджменту | Facebook 

  1. 18 листопада 2022 рік.

Тренінг- лекція на тему: "Кар'єра у сфері міжнародної логістики", прочитана  HR manager  Лізою Гречаною  від міжнародної рекрутинговогої компанії HedgeHog, внесла неабияке пожвавлення в навчальний процес першокурсників. Адже після ковідних шкільних уроків та надзвичайно нервових мультипредметних тестів, юні фахівці із захватом слухали просту, доступну мову лекторки про надсучасні виклики безпекової та логістичної складової економічних процесів. Але навіть не це вразило слухачів та присутню професуру, а те, що студентам чітко надсилають меседж про їх героїчний прояв стійкості та готовність сприйняти роботодавцями це, як один, з головних факторів менеджера, при працевлавшуванні. Те, що вони вже потрібні, як фахівці, на ринку праці!

Навчальний процес, який включає безпосереднє спілкування з практиками та ще й молоддю, то є неперевершено чудова нагода отримати знання та досвід! Тобто поєднати корисне з приємним!

Фото 1

  1. 22 січня 2023 р.

З Днем Соборності України. Нехай любов до рідного краю об'єднує нас, допомагає йти до перемоги та процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України. Бажаємо добробуту й щасливого життя усьому народу.

До Дня Соборності була приурочена кураторська година зі студентами 1- го курсу спеціальностей "Менеджмент(логістика)" та "Економічна безпека" Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка. Дуже вдячні нашим захисникам ЗСУ, за можливість навчатися та навчати! За можливість зустрічатись і вітатись! Впевнені, що майбутні випускники ЦДУ ім.В. Винниченка економічного напряму освіти, будуть відбудовувати та забезпечувати фінансову стійкість, ламати стереотипи економічних перешкод і йти впевнено до зростання добробуту та економічної безпеки нашої держави!

Фото 2

  1. 21 лютого 2023 р.

Сьогодні  Міжнародний день рідної мови, і міжнародний день жіночого щастя, і день, коли секція економіки та менеджменту Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка прийняла активну участь у святкуванні Масляної! Говорити вільно своєю щирою мовою в рідній Україні, бути щасливою, бо в тебе є свобода вибору, дякувати ЗСУ, що навіть у скрутні часи ми можемо дозволити собі свято, то є дійсно радість буття, радість молодості та віра в щасливе майбуття!  Готувались з почуттям вдячності нашим воїнам. То ж зібрали трохи коштів за свої смаколики та передали їх нашим захисникам. Віримо в перемогу!  Дякуємо за кожен наш подих!

Фото 3

  1. 23 березня 2023 р.

Сьогодні доєднались до кагорти слухачів  та стали учасниками вебінару в рамках тижня фінансової грамотності НБУ від начальника відділу "Музею грошей" НБУ Максима Толочко. Студенти  спеціальностей "Менеджмент" і "Економічна безпека" ЦДУ Ім.В.Винниченка познайомились з історією становлення та розвитку банківської справи в Україні, дізнались, як виник центральний банк та з'явилась гривня, де виготовляють українські гроші.

Фото 4Фото 4

  1. 3 квітня 2023 р.

Навчальний процес в університеті охоплює синтез навчання та проходження практики студентами. Тому як на сьогодні однією з пріорітетних вимог потенційних роботодавців є професійна компетентність. 03 квітня відбулася настановна конференція з питань виробничої практики з менеджменту та безпекознавства для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня освіти спеціальності 073 Менеджмент за ОПП Управління фінансово-економічною безпекою. Керівники виробничою практикою від ЦДУ ім. В.Винниченка в.о. завідувача кафедрою  математики та методики її навчання, проф. Панченко В.А., доцент Панченко О.П. та Губа Л.М. повідомили магістрантам мету та окреслили завдання практики, зазначили види й форми контролю та критерії оцінювання результатів виробничої практики.

Професор Володимир Анатолійович Панченко побажав студентам наснаги, креативних ідей та їх реалізації. Він сподівається, що їх перший практичний досвід буде успішним, дасть можливість магістрантам  удосконалити загальні й фахові компетентності, сформує уміння приймати самостійні рішення у виробничих умовах.

Фото 6Фото 7

  1. 26 квітня 2023 р.

Тиждень факультету математики, природничих наук та технологій ЦДУ Ім.В. Винниченка розпочався із тренінга доктора історичних наук, професора Наталії Пасічник на досить актуальну тему:"Фінансова грамотність". А почали ми саме з такого тематичного заходу, бо молоді треба не лише адаптуватись до умов сьогодення, які далекі від ідеальних, але й навчитись використовувати проблеми як досвід, що приноситиме пробуток та забезпеченність на все життя. Наталія Олексіївна-це приклад науковця, яка вміє бачити перспективу в інтелектуальному кругозорі, що не зациклений лише на одному галузевому чи науковому предметі. Тому, коли вона ділилась досвідом, то він мав прикладний характер з огляду на успіх. Саме успішну особистість було представлено, як напрям життєвих пріорітетів молоді. Як інвестувати в освіту та сомовдосконалення, бути в стані впевненої людини на противагу невдахи. Як контролювати емоції при здійснені покупок, як використовувати лишки та мати заощадження грошей і чим вони відрізняються від капіталу. І основне-як працювати так, щоб на все вистачало і сил, і життя і фінансів. Цікаво! Нетривіально! Жваво! Харизматично! Гордимося тим, що маємо таких фахівців. Бо відкрили цей тиждень успішно і надалі будемо запрошувати студентів до цікавих заходів нашого факультету, щоб гарні традиції мали втілення в наше майбутнє!

Фото 8

  1. 9 травня 2023 р.

Гарний і святковий захід, присвячений Дню Європи, відвідали разом з представниками усіх п'яти факультетів і ми!  Приємні враження від талановитої молоді, теплі зустрічі з колегами інших закладів вищої освіти.  Студенти і викладачі факультету математики, природничих наук та технологій як і завжди були у центрі уваги!

Фото 9

  1. 16 травня 2023 р

16-го травня у ЦДУ ім. В. Винниченка  відбулась звітна науково-практична студентська конференція. Надзвичайно цікава зустріч та багатогранна і різноманітна палітра наукових вподобань наших студентів вражає! Доповідь про Тараса Шевченка, як сучасного друга та мотиваційного лідера сучасної молоді, аналіз новітніх художніх творів, що стосуються використання емоційно-експресивної лексики, розробки роботів та долучення до інтерактивних методів боротьби з рашизмом. Все це звучало та відлунювалось оваціями слухачів!  Дякуємо організаторам та очікуємо на нові зустрічі.

Фото 10

  1. 17 травня 2023 р.

Сьогодні 17 травня 2023 року факультет математики, природничих наук та технологій ЦДУ ім. В. Винниченка провів традиційний конкурс "Палітра талантів 2023"! З великим творчим запалом студенти презентували  свої конкурсні роботи. Ми весело провели час! Було цікаво та яскраво!

Фото 11Фото 12

  1. 19 травня 2023 р.

Наші вітання З Днем Вишиванки всім!

Стара сорочка, давня, як війна.

Сорочка наша, вишита хрестами.

Минулі війни пам'ята вона,

Не стерлись біль і квіти за літами.

У ній справляли,може, весілля.

Я ж одягну її у час воєнний.

Стара сорочка нині звеселя,

Бо є в нас те, що зветься незнищенним.

Крізь сотні літ свободи дух живий.

Крізь тисячі років лунає пісня.

Воєнний досвід у нас всіх старий,

Бо з ворогом-сусідом завше тісно.

Старі сорочки, наче оберіг,

Вони із нами йдуть до перемоги.

За тих, хто зараз і раніш поліг,

За тих, хто відрива чортяці роги.

За тих, хто захищає кожну мить...

Несімо енергетику народу.

Бо Україна ж вічно буде жить.

Цінуймо її історичну вроду.

            Ruslana.Locman 

Фото 13

  1. 8 червня 2023 р.

Вітаємо з подвійною перемогою у Міжнародному конкурсі студентських наукових робіт зі спеціальності 051 "Економіка" і  073 "Менеджмент"  Андрія Кіблика та Дениса Корецького  студентів 1-го курсу другого магістерського рівня групи МБ 22Б факультету математики, природничих наук та технологій ЦДУ ім.В.Винниченка та їх наукового керівника доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри математики та методики її навчання , заслуженого працівника освіти України Володимира Панченка! Підсумкове засідання ІІ го туру відбулося 2 червня, а стартував конкурс під патронатом Національної комісії України у справах Юнеско на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського - 1 червня. Конкурс включав більше 172 учасників, 49 з яких, представники інших держав. Дипломи ІІІ ступеня отримано за науково дослідні роботи на теми:"Стейкхолдери як об'єкт управління в системі креативного менеджменту організації" та  "Емпірика конкурентоспроможності в системі стратегування політики експансії підприємств на галузеві ринки". Бажаємо подальших наукових звершень.

Фото 14

Наукова діяльність кафедри  менеджменту та підприємництва спрямована на отримання та публікацію результатів наукових та науково-методичних досліджень, апробацію результатів досліджень на наукових конференціях і семінарах. Важливу роль в науковій роботі кафедри відграє залучення до науково-дослідної роботи студентів.

1. Якісний склад кафедри

На кафедрі працює 7 науково-педагогічних працівників: 

штатних працівників університету – 7, внутрішніх сумісників – 1. В складі кафедри працюють два доктори економічних наук, професори Панченко В.А. та Денисенко М.П., три кандидати економічних наук, доценти Буткевич О.В., Довгенко Я.О., Панченко О.П. та два кандидата педагогічних наук, доценти Яременко Л.І. та Щоголєва І.В. 

2. Тематика наукових досліджень кафедри

Кафедра менеджменту та підприємництва створена 1 вересня 2023 року. Основні напрями, з яких викладачі кафедри проводять наукові дослідження:

  • Менеджмент,
  • управління персоналом сучасної організації,
  • кадрова та економічна безпека,
  • статистичний аналіз та моделювання соціально-економічних процесів; прикладні задачі математики та статистики;
  • мотивація праці.

Колективна кафедральна тема знаходиться в процесі формування.

Результати роботи над дослідженням відображені в профілях викладачів кафедри менеджменту та підприємництва(посилання на склад кафедри):

  • наукові праці, опубліковані у виданнях, включених до наукометричних баз даних Scopus і Web of Science Core Collection, а також у виданнях, включених до переліку фахових видань України;
  • свідоцтва про реєстрацію авторських прав;
  • участь у закордонних та всеукраїнських конференціях, семінарах, круглих столах;
  • видання навчальних та навчально-методичних посібників.

Результати досліджень використовуються у навчальному процесі ЦДУ ім. В. Винниченка, як складові відповідних навчальних дисциплін на спеціальностях 073 Менеджмент, 051 Економіка та 076 Підприємництво та торгівля

3. Редакційна діяльність

Професор Денисенко М.П. є головним редактором журналу «Економіка та держава» та членом редакційних колегій журналів: «Інвестиції: практика та досвід», «Вчені записки університету «КРОК», Economics, Finance and Management Review (Естонія. м. Таллінн).

Професор Панченко В.А. членом редакційних колегій журналів Pedagogy and Education Management Review та Economics, Finance and Management Review.

4. Участь у атестації наукових кадрів:

Професор Денисенко М.П. підготував 3 доктори економічних наук, 4 кандидати економічних наук, 1 доктора філософії (PhD in Economics)

Професор Панченко В.А. був офіційним опонентом  1 дисертаційної роботи на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук та  3 дисертаційні роботи на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук

5. Підвищення кваліфікації викладачів кафедри

Викладачі кафедри постійно підвищують свій науково-професійний рівень за програмами підвищення кваліфікацій та стажувань як в Україні, так і за кордоном. Зокрема, в якості платформ для підвищення кваліфікації та проходження стажування для викладачів кафедри виступили.

  • WSHIU Akademia Nauk Stosowanych (ВШТІП Академія прикладних наук) м. Познань, Республіка Польща;
  • Scientific Center of Innovative Researches (Tallin, Estonia);
  • Центр українсько-європейського наукового співробітництва;
  • Полтавський державний аграрний університет (м. Полтава) тощо.

6. Науково-дослідна робота студентів

Студенти виконують наукові дослідження як під час занять в наукових гуртках та проблемних групах, так і в процесі написання курсових та кваліфікаційних робіт.

Результати досліджень, виконаних студентами, були оприлюднені на засіданні секції Економіки та менеджменту звітної студентська наукової конференції ЦДУ за 2022-2023 н. р. В роботі цієї секції прийняли участь 8 студентів освітньої програми Управління фінансово-економічною безпекою.

За результатами наукової роботи студентів опубліковано статті:

  1. ПАНЧЕНКО Володимир Анатолійович, ПІКА Ігор Васильович ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ – ШЛЯХ ДО ЗБІЛЬШЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ПРАЦІ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТНЬОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ /НАУКОВІ ЗАПИСКИ ,Серія: Педагогічні науки , Випуск 207. С. 33-37
  2. Панченко В. А., Кіблик А.В. СТРАТЕГІЇ КОНКУРЕНЦІЇ ТА ЇХ РОЛЬ В ЕКСПАНСІЇ ПІДПРИЄМСТВ НА ГАЛУЗЕВІ РИНКИ / Вісник Хмельницького національного університету 2022, № 6, Том 2 С.184-188

https://doi.org/10.31891/2307-5740-2022-312-6(2)-31  (Категорія Б)

Про участь у конкурсах:

В 2022-2023 н.р. на Міжнародного конкурсу студентських наукових робіт, який проводився на базі  Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського,  було подано три роботи студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти  спеціальності 073 Менеджмент (Піка І.В., Корецький Д.С. та Кіблик А.В.). Всі роботи пройшли на другий тур по результатам рецензування.

В конкурсі прийняли участь  більше 172 учасників, 49 з яких – представники інших держав.

Дипломи ІІІ ступеня отримано за науково дослідні роботи студентів Корецького Дениса Сергійовича та Кіблика Андрія Васильовича на теми:"Стейкхолдери як об'єкт управління в системі креативного менеджменту організації" та "Емпірика конкурентоспроможності в системі стратегування політики експансії підприємств на галузеві ринки" під керівництвом доктора економічних наук, професора, завідувача кафедри менеджменту та підприємництва (до 1.09.2023 - математики та методики її навчання) , заслуженого працівника освіти України Володимира Панченка.

Диплом Корецький page 0001Диплом Кіблик page 0001Сертифікат Панченко за 051 page 0001Сертифікат Панченко за 073 page 0001

Про тематику кваліфікаційних та курсових робіт:

Викладачами кафедрою розроблено орієнтовну тематику кваліфікаційних робіт

Фото кафедра

Кафедра менеджменту та підприємництва функціонує у складі факультету математики, природничих наук та технологій з 1 вересня 2023 року.

Кафедра створена в результаті реорганізації кафедри математики та методики її навчання та виокремлення в окрему кафедру секції економіки та менеджменту, яка функціонувала в складі кафедри математики та методики її навчання факультету математики, природничих наук та технологій з вересня 2022 року.

Діяльність кафедри регламентується нормативним документом Університету – Положення про факультет Центральноукраїнського державного університету імені Володимира Винниченка , розділ 3.

Кафедра здійснює підготовку кадрів для організаційно-управлінської, освітньої та науково-дослідної діяльності у сфері управління та адміністрування,  економіки та підприємництва та забезпечує підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр» і «магістр» зі спеціальності 073 «Менеджмент», бакалавр зі спеціальностей 051 Економіка та 076 Підприємництво та торгівля.

Кафедра організовує освітню діяльність за такими освітньо-професійними програмами:

ПЕРШИЙ (БАКАЛАВРСЬКИЙ) РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ:

1

ДРУГИЙ (МАГІСТЕРСЬКИЙ) РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ:

2

Кафедра менеджменту та підприємництва  забезпечує викладання нормативних дисципліни «Менеджмент організацій», «Основи підприємницької діяльності» циклу професійної підготовки студентам спеціальностей 053 Психологія, «Економіка і організація виробництва» для студентів спеціальності 014 Середня освіта (Трудове навчання та технології).

Місія кафедри менеджменту та підприємництва  полягає у підготовці якісних фахівців на основі  інноваційних підходів у науці й освіті задля ефективного розвитку країни і покращання стандартів життя.

Наші цінності:

3

Основними завданнями кафедри є:

4

Склад кафедри

Історія кафедри менеджменту та підприємництва

Освітньо-професійні програми кафедри:

ДРУГИЙ (МАГІСТЕРСЬКИЙ) РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ:

ПЕРШИЙ (БАКАЛАВРСЬКИЙ) РІВЕНЬ ВИЩОЇ ОСВІТИ:


Наукова діяльність кафедри

Студентське життя

Робота зі стейкхолдерами