23 вересня 2016 року в обласній універсальній науковій бібліотеці імені Д.І. Чижевського відбувся ХІХ Всеукраїнський турнір юних математиків імені професора М.Й. Ядренка (міський етап), у якому прийняли участь учнівські команди «Навчально-виховного об’єднання ліцею-школи-дошкільного навчального закладу «Вікторія П»», комунального закладу «Педагогічний ліцей Кіровоградської міської ради Кіровоградської області» та комунального закладу «Навчально-виховне об’єднання № 3 «Спеціальна загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок».

Кожна команда виступила у трьох ролях: захищала власний проект, опонувала доповідь іншої команди та рецензувала доповідача і опонента. Несподіваним приємним фактом стали потужні виступи усіх трьох команд, які в підсумку отримали «Вікторія П» 176 балів, «Педагогічний ліцей» 171 бал, НВО № 3 –168 балів.

Журі у складі Заслуженого вчителя України Донець Валентини Федорівни (голова), Ізюмченко Людмили Володимирівни та Сороки Світлани Миколаївни відзначили найкращу команду НВО «Вікторія П» у складі Сергєєва Вячеслава, Кондратьєвої Юлії, Гур’янової Лілії та Кошолап Вікторії (І місце). На фото нижче команда-переможець разом з керівником команди, учителем математики Петренко Т.В.

Також була відзначена команда КЗ «Педагогічний ліцей» за креативність підходу до вирішення поставлених задач і найкраще вміння вести наукову полеміку. На фото члени журі, команда і керівник команди «Педагогічного ліцею» Ковальова О.С.

Команда НВО № 3 була відзначена за вміння вести колективну дослідницьку роботу та найкращу презентацію рішення поставлених задач.

Відзначимо, що члени журі Ізюмченко Л.В., Сорока С.М. та керівники команд Петренко Т.В. («Вікторія-П»), Ковальова О.С. («Педагогічний ліцей») є випускниками нашого факультету.