28 вересня 2016 року відбувся VІІІ Фестиваль молодіжної книги на вулиці Дворцовій «Бібліомісто щасливих людей», який щорічно проводить Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва.

У програмі Фестивалю традиційно активну участь взяли студенти та викладачі фізико-математичного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

Студенти разом із викладачем Куценко Тетяною Володимирівною провели майстер-клас із виготовлення ляльки-мартинички – саморобна лялька з ниток. Здавна такі ляльки вважалися оберегами, їх робили в кожній родині.

Сьогодні таку маленьку лялечку можна подарувати  близьким чи друзям, прикрасити нею одяг, сумку, пояс, використовувати як браслет на руку, а також для гри дітям.

Також було оформлено виставку творчих робіт студентів.