В межах тижня фізико-математичного факультету студенти спеціальності 6.040203 Фізика* показували всім охочим цікаві досліди з фізики. Увазі присутніх були представлені досліди з ультразвуком, прояви реактивного руху, модель демонстрації дискретності заряду та інші.

Демонстрація фізичних дослідів викликала жваву зацікавленість як серед студентів, так і серед викладачів та співробітників фізико-математичного факультету. Презентовані досліди засвідчили, що майбутні вчителі фізики володіють добре сформованою експериментаторською компетентністю. Студенти-демонстратори охоче пояснювали всім бажаючим фізичний зміст дослідів та відповідних явищ. Саме навички демонструвати фізичні явища та пояснювати побачене є одними з основних у становленні фахівця напряму підготовки 6.040203 Фізика*.

Інформацію підготувала доцент кафедри фізики та методики її викладання О.М. Трифонова