3 квітня 2016 року доцент кафедри інформатики Рєзіна Ольга Василівна разом із іншими громадськими активістами взяла участь у прибиранні Лісопаркової в рамках проекту «Зробимо Україну чистою разом». Серед учасників екологічної акції були старшокласники Кіровоградської загальноосвітньої школи № 3. Із розмови з’ясувалося, що дехто з них захоплюється математикою, але ще не визначився до якого вищого навчального закладу вступати. У невимушеній обстановці Ольга Василівна розповіла їм про особливості вступу та навчання на фізико-математичному факультеті, наші спеціальності, перспективи подальшого працевлаштування. Учні проявили зацікавленість, задавали питання. Закінчився захід фотографуванням.

На фото: учні загальноосвітньої школи № 3, учитель географії та біології цієї школи – Паталаха Людмила Анатоліївна, Рєзіна Ольга Василівна.