21 лютого 2016 року на базі фізико-математичного факультету КДПУ ім. В.Винниченка відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. В ньому взяли участь 86 школярів майже з усіх районів області та міст Знам’янки, Кіровограда, Олександрії і Світловодська.

Завдання олімпіади розраховані на учнів 9-11 класів, але у змаганнях також взяли участь 12 учнів 6-8 класів, які виступали за 9 клас. Цікаво, що половина з них здобула призові місця.

Традиційно учасникам олімпіади пропонувалося виконати завдання, використовуючи офісні додатки. Тим не менше, з року в рік завдання ускладнюються. Ознайомитися з умовами та авторськими розв’язками можна буде на сайті КОІППО імені Василя Сухомлинського .

Переможцями серед учнів 6-9 класів, які виступали за 9 клас, стали:

І місце: Білий Данило Сергійович – 7 клас, Добровеличківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів Кіровоградської обласної ради;

ІІ місце: Степаненко Юлія Олександрівна – 8 клас, Добровеличківська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат I-III ступенів Кіровоградської обласної ради та Паламарюк Максим Русланович –8 клас, Навчально-виховний комплекс "Долинська гімназія - загальноосвітня школа I-III ступенів №3";

ІІІ місце: Зленко Олександр Олександрович – 8 клас, Бобринецька загальноосвітня школа I-III ступенів №5 імені П.П. Шумилова Бобринецької районної ради Кіровоградської області, Лоточинська Марина Романівна – 9 клас, Ліцей інформаційних технологій Олександрійської міської ради Кіровоградської області, Крамаренко Владислав Валерійович – 6 клас, Кіровоградська гімназія нових технологій навчання Кіровоградської міської ради Кіровоградської області та Олексієнко Павло Валентинович – 7 клас, Навчально-виховний комплекс "Олександрійський колегіум-спеціалізована школа" Олександрійської міської ради Кіровоградської області.

Серед десятикласників кращими визнано:

І місце: Котенка Богдана Миколайовича – Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів №7 Світловодської міської ради Кіровоградської області;

ІІ місце: Амброса Всеволода Володимировича – Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат-школа мистецтв);

ІІІ місце: Дощенка Владислава Олександровича – Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання №6 "Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів, центр естетичного виховання "Натхнення" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області", Молчанюка Євгена Валерійовича – Педагогічний ліцей, Перевертня Ігора Сергійовича – Кіровоградський обласний навчально-виховний комплекс (гімназія-інтернат-школа мистецтв), Бібіка Романа Володимировича – Навчально-виховний комплекс "Бобринецька гімназія-загальноосвітня школа I-III ступенів №1" Бобринецької районної ради Кіровоградської області.

І, нарешті, серед одинадцятикласників нагороди здобули:

І місце: Новіцький Павло Сергійович – Комунальний заклад "Навчально-виховне об'єднання №6 "Спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів, центр естетичного виховання "Натхнення" Кіровоградської міської ради Кіровоградської області";

ІІ місце: Чижик Єлизавета Андрівна – Ліцей інформаційних технологій Олександрійської міської ради Кіровоградської області, Голубєв Дмитро Сергійович – Добровеличківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа I-III ступенів №2 - гімназія" Добровеличківської районної державної адміністрації Кіровоградської області;

ІІІ місце: Снєсарь Артур Романович – Компаніївська загальноосвітня школа I-III ступенів.

Вітаємо усіх учасників олімпіади, а також переможців та їхніх вчителів Калашника Ю.О., Карявку С.С., Волошину О.В., Іваненка О.П., Фролову Н.М., Андрієнка О.О., Попову Л.М., Ганжелу С.І., Мірошниченко С.Л., Фурсикову Т.В., Синьогуб І.Ю., Залевську А.А., Чижик О.В., Бондаренка Д.С., Безкровну І.М. і бажаємо подальших успіхів, здоров’я і миру.

Учасникам олімпіади та керівникам команд викладачем кафедри інформатики П.І.Андронатієм була проведена екскурсія по факультетському Музею історії техніки.